جشنواره دعوت از دوستان - ویژه همکاران تجارتی

در این جشنواره افتخار داریم که از همکاران عزیز دعوت بعمل آوریم تا با عضویت در باشگاه مشتریان تجارت و شرکت در جشنواره دعوت از دوستان علاوه بر همراهی بانک در راستای فرهنگ سازی و افزایش سطح استفاده از خدمات الکترونیک و خدمات غیر حضوری، دوستان خود را به باشگاه مشتریان تجارت دعوت و از امتیازات و جوایز این جشنواره نیز بهره مند گردند.
عضویت در باشگاه و شرکت در جشنواره :
همراهان عزیز : جهت شرکت در جشنواره پس از عضویت دائم در باشگاه مشتریان تجارت در بخش جشنواره های فعال - جشنواره دعوت از دوستان ثبت نام نمایید .
لطفا جهت تکمیل فرایند عضویت و کسب امتیاز مورد نیاز جهت شرکت در جشنواره فیلدهای پروفایل را تکمیل فرمایید . "امتیاز مورد نیاز جهت شرکت در جشنواره دعوت از دوستان10 امتیاز می باشد"

زمان برگزاری جشنواره
1396/05/01 لغایت 1396/09/30 به مدت 5 ماه
نحوه امتیاز دهی در جشنواره :
با ارسال متن پیام کوتاه (حاوی کد معرف شما) برای دوستان خود آنها را به عضویت دائم در باشگاه مشتریان تجارت دعوت نمائید . برای مشاهده تعداد دوستانی که دعوت نموده اید و آنها عضو دائم و یا موقت باشگاه شده اند به قسمت جشنواره های من مراجعه فرمائید . عضویت دائم هر نفر برای شما به منزله یک دوست می باشد. اعضاء موقت را به عضویت دائم دعوت نمائید و از جوایز این جشنواره بهره مند شوید .
جوایز جشنواره :
- سفر زیارتی مشهد مقدس برای 3 نفر ، همراه با دو نفر از اعضای خانواده که بیشترین دوست را برای عضویت دائم باشگاه دعوت نمایند .این سفر شامل بلیط پرواز رفت و برگشت و دو شب و  سه روز اقامت در هتل 5 ستاره درویش می باشد.
- سفر زیارتی مشهد مقدس به قید قرعه برای 15 نفر، همراه با دو نفر از اعضای خانواده که در طول جشنواره حداقل 15 دوست را به عضویت دائم باشگاه دعوت نمایند. این سفر شامل بلیط پرواز رفت و برگشت و دو شب و  سه روز اقامت در هتل 5 ستاره درویش می باشد.

باشگاه مشتریان تجارت، باشگاهی به وسعت خانواده بزرگ تجارت