آخرین برنده خودروی 206 جشنواره حساب‌های جاری باشگاه مشتریان تجارت

خودروی 206، جایزه ویژه جشنواره حساب‌های جاری باشگاه مشتریان بانک تجارت به آقای علی باقری مشتری شعبه دانشگاه فردوسی در استان خراسان رضوی تعلق گرفت.

1398/01/31
به گزارش روابط عمومی باشگاه مشتریان تجارت، در مراسم قرعه‌کشی که روز دوشنبه 19 فروردین ماه برگزار شد، برندگان جوایز این دوره شامل یک دستگاه خودروی 206 و همچنین 120 تخته گلیم و تابلوی گلیم دستباف نفیس به قید قرعه و با استفاده از گوی و گردونه مشخص شدند.
سامری مدیر عامل شرکت چابک تجارت آسیا (باشگاه مشتریان تجارت) در این مراسم، با ارائه گزارشی از تعداد حائزین شرایط شرکت در این قرعه‌کشی افزود: در این دوره 625.800 نفر از اعضای باشگاه مشتریان شرایط شرکت در قرعه‌کشی با مجموع 33.179.726 کوپن امتیازی کسب نمودند.
در قرعه‌کشی این دوره، آقای علی باقری مشتری شعبه دانشگاه فردوسی استان خراسان رضوی که ظاهرأ از دانشجویان این دانشگاه نیز می‌باشند، برنده خوش‌شانس خودروی 206 شدند، در ادامه قرعه‌کشی 120 نفر از اعضای باشگاه هم برنده جوایز نفیس دیگری گردیدند، که اسامی این برندگان هم در پایگاه اینترنتی باشگاه مشتریان تجارت به نشانی www.tejaratclub.ir قابل مشاهده است.
سامری در ادامه مراسم، هدف از برگزاری این جشنواره را تقدیر از مشتریان وفادار و اعضای باشگاه مشتریان دانست و افزود: بانک تجارت و شرکت‌های تابعه در نظر دارند تا با اجرای طرح‌های جدید و اهدای بسته‌های انگیزشی جذاب هرچه بیشتر وفاداری مشتریان به برند و خدمات خانواده معظم تجارت را استمرار و تعمیق نمایند. 
شایان ذکر است علاقمندان می‌توانند با عضویت در باشگاه مشتریان تجارت ضمن اطلاع از زمان و چگونگی جشنواره‌های دیگر که در این باشگاه اجرایی خواهد شد، در این برنامه‌ها شرکت نمایند.
در خاتمه لازم به ذکر است حسب برنامه‌ریزی به‌عمل آمده قرار است به مناسبت ایام مبارک شعبانیه طی مراسمی که توسط اداره روابط عمومی بانک برگزار می‌شود، ضمن انجام قرعه‌کشی نهایی جشنواره همراه بانک جهت اهدای سه فقره جایزه بزرگ یک میلیارد ریالی کمک هزینه مسکن، با دعوت از برندگان قرعه‌کشی‌های چهار دوره قبل، 4 دستگاه خودروی 206 جایزه جشنواره حساب های جاری نیز تحویل برندگان شود.
فهرست اخبار

باشگاه مشتریان تجارت، باشگاهی به وسعت خانواده بزرگ تجارت