بازدید مدیریت محترم امور استان های بانک تجارت از باشگاه مشتریان بانک تجارت

جناب آقای درگاهی، مدیریت محترم امور استان های بانک تجارت، در دیدار با سرکار خانم احمدی عضو هیئت مدیره شرکت چابک تجارت آسیا (باشگاه مشتریان بانک تجارت) به گفتگو درباره باشگاه و فعالیت های مدنظر پرداختند.

1399/05/01
 در جریان بازدید روز چهارشنبه 99/05/01 جناب آقای درگاهی از باشگاه مشتریان، ایشان درخصوص فعالیت های باشگاه به ارائه توضیحاتی پرداختند. جناب آقای درگاهی تاکید داشتند که برقراری ارتباط بیشتر با مشتریان بانک، ایجاد حس احترام و ارائه سرویس های ویژه و خصوصاً جوایز و پاداش های از نوع خدمات بانکی، در جهت وفادارسازی می باید در دستور کار باشگاه قرار بگیرد. همچنین خاطر نشان شدند که باشگاه مشتریان بانک تجارت می باید به باشگاهی تبدیل شود که نشاندهنده اعتبار بانک ارزشمندی چون تجارت باشد.
سرکار خانم احمدی نیز ضمن تشکر و قدردانی از حضور ایشان در باشگاه مشتریان، در ادامه فرمایشات جناب آقای درگاهی ضمن تایید سخنان ایشان، اعلام نمودند که هدف باشگاه ارائه خدمات و جوایز از نوع بانکی و همینطور محصولات و خدمات شرکت های تابعه بوده و در راستای ایجاد باشگاهی در شان و منزلت بانک تجارت، برنامه های متنوعی نیز در حال طرح ریزی و اجرا می باشد. همچنین ایشان از مدیریت محترم امور استان ها درخواست نمودند تا حمایت لازم جهت حضور باشگاه در همایش های استانی و همراهی بانک در راستای اجرای برنامه های سال 99 باشگاه در زمینه جذب کاربران فعال با توجه برنامه ریزی انجام شده برای وفادارسازی مشتریان و همچنین اجرای برنامه های تبلیغاتی از طریق ارسال بروشور، پوستر و میز خدمت در شعب منتخب فراهم گردد.
#   
فهرست اخبار

باشگاه مشتریان تجارت، باشگاهی به وسعت خانواده بزرگ تجارت