برنده جایزه یک میلیارد ریالی جشنواره همراه بانک تجارت مشخص شد.

مرحله نهایی دومین دوره جشنواره همراه بانک تجارت برگزار و برندگان جوایز ویژه این دوره مشخص شدند.

1398/06/16
به گزارش روابط عمومی باشگاه مشتریان تجارت، در این دوره قرعه کشی که با استفاده از گوی و گردونه و در حضور تعدادی از کاربران همراه بانک تجارت و برندگان دوره های قبلی این جشنواره برگزار شد جایزه کمک هزینه یک میلیارد ریالی خرید مسکن به آقای سلمان سانبلی یکی از هزاران کاربر همراه بانک تجارت تعلق گرفت و آقایان کیوان طولابی و کمال ابراهیمی نیز هر یک برنده جایزه 500 میلیون ریالی کمک هزینه خرید خودرو شدند.
در دومین مرحله جشنواره همراه بانک تجارت که از خرداد ماه سال جاری آغاز شده و به مدت سه ماه ادامه داشت در 5 دوره قرعه کشی که هر دوهفته یکبار برگزار شد در هر دوره620 جایزه شامل 20 جایزه نقدی 10.000.000 ریالی ویژه کاربران همراه بانک که برای نخستین بار این اپلیکیشن را بر روی گوشی خود نصب کرده اند تعلق گرفت. 400 بسته اینترنت سه ماهه و 200 فقره شارژ اپلیکیشن کیف پول سِت از دیگر جوایزی بود که طی هر دوره این جشنواره قرعه کشی و به برندگان تعلق گرفت.
 در دوره پنجم این قرعه کشی که همزمان با قرعه کشی جوایز ویژه جشنواره همراه بانک انجام شد، 286.239 کاربر همراه بانک که در بازه زمانی 12 لغایت 25 مرداد ماه از همراه بانک تجارت استفاده کرده و امتیاز خود را افزایش دادند حائز شرکت در قرعه کشی بودند.

شایان ذکر است باشگاه مشتریان تجارت نیز به پاس قدردانی از مشتریان بانک، جشنواره های مختلف و متعددی را در گذشته برگزار نموده است؛ از جمله جشنواره ماه نو که با موضوع همراه بانک (در ماه مبارک رمضان) برگزار و جوایز آن نیز اهداء گردید. هم اینک هم جشنواره های دیگری در باشگاه درحال اجرا می باشد که شما همراهان عزیز می توانید با کسب اطلاع از شرایط شرکت در این جشنواره ها، یکی از برندگان جوایز ارزنده باشگاه مشتریان تجارت باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش "جشنواره" در وب سایت باشگاه مراجعه نمایید.

فهرست اخبار

باشگاه مشتریان تجارت، باشگاهی به وسعت خانواده بزرگ تجارت