بیشتراکنشی های یک میلیاردی بانک تجارت معرفی شدند.

مرحله سوم قرعه کشی جشنواره پایانه‌های فروشگاهی ایران کیش متصل به حساب بانک تجارت برگزار و آقایان رضا رجبی و حمید قنبرزهی پیروز  برندگان دو کمک‌ هزینه یک میلیارد ریالی خرید خودرو شدند.

1398/12/24
به گزارش روابط عمومی باشگاه مشتریان تجارت، مرحله سوم جشنواره پایانه‌های فروشگاهی شرکت ایران کیش متصل به حساب بانک تجارت با مشارکت بیش از 137 هزار شرکت‌کننده از تمامی استان ها و براساس عملکرد این پایانه‌ها در بازه زمانی دی ماه برگزار شد و آقای رجبی از استان قزوین شعبه الوند (کد 21250) و آقای قنبرزهی از استان سیستان و بلوچستان شعبه زهک (کد 25410) برندگان دو جایزه ویژه یک میلیارد ریالی این مرحله شدند.


علاوه بر دو کمک هزینه خرید خودرو به عنوان جایزه ویژه،50 جایزه 50 میلیون ریالی و 733 جایزه پنج میلیون ریالی دیگر نیز به پذیرندگانی که پایانه های فروشگاهی آن ها به حساب بانک تجارت متصل است، اهدا شد.
بانک تجارت از تمامی پذیرندگان دارای پایانه فروش شرکت ایران کیش متصل به حساب بانک تجارت به عنوان مشمولان این جشنواره دعوت می‌کند با افزایش امتیاز بر اساس شاخص‌های مبلغ تراکنش، تعداد تراکنش و میانگین مانده حساب، شانس خود را برای برنده شدن تا "پایان فروردین 99" بالا ببرند.
نحوه امتیازدهی پذیرندگان به‌صورت ماهانه به ازای هر 10 میلیون ریال افزایش مبلغ تراکنش یک امتیاز ، هر 15 درصد رشد تعداد تراکنش نسبت به ماه قبل یک امتیاز ، هر 30 درصد رشد میانگین حساب متصل به دستگاه نسبت به ماه قبل 3 امتیاز و به ازای اولین تراکنش همراه بانک یک امتیاز است. نحوه امتیازدهی متصدیان فروش نیز به ازای هر 10 میلیون ریال افزایش مبلغ تراکنش دستگاه یک امتیاز محاسبه می‌شود. امتیاز شرکت‌کنندگان در جشنواره پایانه‌های فروش ایران کیش متصل به بانک تجارت نیز به صورت ماهانه از طریق اپلیکیشن پات، وب‌سایت باشگاه مشتریان تجارت، وب‌سایت ایران کیش، ارسال نوتیفیکیشن‌های جوایز و قرعه‌کشی‌های جشنواره در اپ موبایلی پات و در نهایت مجموع امتیازات شرکت کنندگان از طریق پیامک اطلاع‌رسانی می‌شود.
برای مشاهده اسامی برندگان جشنواره (https://www.tejaratclub.ir/Help/Lottery/Bishtarakonesh_Winners_2) در سایت باشگاه مشتریان تجارت، به بخش جشنواره،جشنواره بیشتراکنش مراجعه نمایید همچنین اسامی برندگان در سایت های اینترنتی بانک تجارت به آدرسwww.tejaratbank.irو شرکت کارت اعتباری ایران کیش به آدرسwww.irankish.com درج شده است.

فهرست اخبار

باشگاه مشتریان تجارت، باشگاهی به وسعت خانواده بزرگ تجارت