جایزه یک میلیارد ریالی جشنواره همراه بانک تجارت به هموطنی از سمنان رسید

به میمنت چهل سالگی تاسیس بانک تجارت، در اولین مرحله قرعه کشی جشنواره بزرگ پاییزی همراه بانک تجارت سرکار خانم لیلا قاسمی از استان سمنان برنده جایزه یک میلیارد ریالی کمک هزینه خرید خودرو شدند.

1398/10/11
به گزارش روابط عمومی باشگاه مشتریان تجارت، در اولین مرحله از قرعه کشی جشنواره همراه بانک تجارت که با حضور جناب آقای حق وردی قائم مقام مدیر عامل و مدیران ارشد بانک تجارت، صبح روز سه شنبه دهم دی ماه و با استفاده از گوی و گردونه انجام شد، سرکار خانم لیلا قاسمی کاربر همراه بانک تجارت از استان سمنان، شعبه ایوانکی برنده جایزه یک میلیارد ریالی کمک هزینه خرید خودرو شدند.
در این مراسم قائم مقام مدیر عامل بانک تجارت با اشاره به برگزاری این جشنواره گفت: « بانک تجارت همواره از برگزاری این نوع جشنواره ها خاطره خوبی از خود نزد مردم و مشتریان خود به جا گذاشته است.» همچنین ایشان با توجه به قابلیت های اپلیکیشن همراه بانک خاطر نشان کرد: «همراه بانک تجارت همواره جزء بهترین اپلیکیشن های بانکی و مالی کشور بوده و با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه شده است.»

در دوره اول قرعه کشی، علاوه بر معرفی برنده کمک هزینه خرید خودرو برای برنده اصلی، 30 جایزه نقدی 10 میلیون ریالی، 37 جایزه نقدی 50 میلیون ریالی و 500 کارت هدیه 2 میلیون ریالی به کاربران همراه بانک، که از تاریخ 15 آبان ماه تا 15 آذرماه 98، اقدام به نصب و انجام تراکنش در این اپلیکیشن کرده بودند، تعلق گرفت.
شایان ذکر است دوره دوم جشنواره «پاییزی همراه بانک تجارت» از 15 دی ماه تا 15بهمن ماه سال جاری نیز برگزار خواهد شد، که برای این مرحله نیز جوایز متنوعی اختصاص یافته و در دوره سوم جشنواره، قرعه کشی جایزه بزرگ کمک هزینه خرید مسکن به مبلغ سه میلیارد ریال انجام می شود.

شما همراهان عزیز می توانید با استفاده از روش های مختلف در جشنواره امتیاز کسب نموده و در قرعه کشی شرکت نمایید. به عنوان مثال نصب اپلیکیشن همراه بانک 50 امتیاز، نصب فعال شتابی همراه بانک تجارت(برای مشتریان سایر بانک ها) 60 امتیاز، عضویت در باشگاه مشتریان و تکمیل پروفایل 20 امتیاز، انتقال وجه ساتنا و پایا 20 امتیاز، انتقال وجه داخلی(تجارت به تجارت)10 امتیاز،  خرید شارژ 60 امتیاز، خرید بسته اینترنتی 70 امتیاز و پرداخت قبوض30 امتیاز در جشنواره محاسبه می گردد.

اعضای باشگاه مشتریان تجارت و نیز علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط شرکت در جشنواره های این باشگاه و آگاهی از اسامی برندگان می توانند به پایگاه اینترنتی باشگاه مشتریان تجارت به نشانی www.tejaratclub.ir مراجعه کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط شرکت در جشنواره های باشگاه بخش جشنواره در وب سایت باشگاه مشتریان مراجعه نمایید. همچنین جهت مشاهده اسامی برندگان مرحله اول جشنواره پاییزی همراه بانک تجارت بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

https://tejaratbank.ir/web_directory/2564-hamrahbank_javayez1.html
#    #
فهرست اخبار

باشگاه مشتریان تجارت، باشگاهی به وسعت خانواده بزرگ تجارت