قرعه کشی دوره های اول و دوم جشنواره همراه بانک تجارت

قرعه کشی دوره های اول و دوم جشنواره همراه بانک تجارت برگزارشد.

دوره های اول و دوم قرعه کشی جشنواره همراه بانک تجارت برگزار و اسامی برندگان 20 جایزه 10میلیون ریالی و 30 بن خرید 5 میلیون ریالی برای هردوره مشخص شد.

 


1397/12/14

 به گزارش روابط عمومی باشگاه مشتریان بانک تجارت، مراسم قرعه کشی اولین و دومین دوره جشنواره همراه بانک تجارت صبح روز دوشنبه ششم اسفند ماه که به صورت زنده از طریق صفحه مجازی بانک تجارت در اینستاگرام نیز پخش شد اسامی برندگان به قید قرعه با استفاده از گوی و گردونه مشخص شد. شایان ذکر است که در هر دوره جشنواره هفتگی 20 جایزه 10میلیون ریالی و 30 بن خرید 5 میلیون ریالی به برندگان به قید قرعه اهدا می شود.

 

جشنواره همراه بانک تجارت به صورت هفتگی تا 15 فروردین ماه سال98 ادامه دارد. دراین جشنواره آن دسته از مشتریانی که نرم افزار جدید همراه بانک تجارت را نصب کرده باشند، می توانند با جمع آوری امتیازات لازم در قرعه کشی نهایی سه جایزه یک میلیارد ریالی کمک هزینه خرید واحد مسکونی شرکت کنند.

 

اعضای باشگاه ، سایر مشتریان و همچنین تمامی علاقمندان  می‌توانند با کسب امتیاز از طریق نصب اپلیکیشن همراه بانک، انتقال وجه، خرید شارژ، پرداخت قبض، خرید بسته‌های اینترنتی، عضویت در باشگاه مشتریان و مشارکت در بخش نیکوکاری شانس خود را برای بهره‌مندی از جوایز ارزنده جشنواره همراه بانک تجارت افزایش دهند. دریافت اپلیکیشن همراه بانک تجارت از طریق آدرس سایت اینترنتی این بانک به آدرس mobilebank.tejaratbank.ir امکان‌پذیر است.

 

نصب همراه بانک تجارت50 امتیاز، عضویت در باشگاه مشتریان 20 امتیاز، انتقال وجه کارتی 25 امتیاز، خرید بسته اینترنتی و خرید شارژ 20 امتیاز، پرداخت قبض 10 امتیاز و نیکوکاری 15 امتیاز را برای اعضای باشگاه و شرکت‌کنندگان در جشنواره به همراه دارد. حداقل امتیاز برای شرکت در جشنواره 100 امتیاز و برای بهره مندی از سه جایزه بزرگ یک میلیارد ریالی 1000 امتیاز است. امتیازات جمع آوری شده توسط هریک ازشرکت کنندگان در این جشنواره به صورت هفتگی محاسبه شده و برای شرکت در قرعه کشی  هفته بعد کسب حداقل 100امتیاز الزامی است.


فهرست اخبار

باشگاه مشتریان تجارت، باشگاهی به وسعت خانواده بزرگ تجارت

این باشگاه فقط مختص بانک تجارت نیست بلکه همه شرکت های تابعه و مشتریان حقیقی و حقوقی بانک تجارت را در برمی گیرد.