قرعه کشی هفته سوم جشنواره «ماه نو»

مراسم قرعه کشی هفته سوم جشنواره «ماه نو» با حضور نمایندگان محترم اداره برنامه ریزی و توسعه بازار در محل باشگاه مشتریان تجارت برگزار شد.
 
1398/03/12
به گزارش روابط عمومی باشگاه مشتریان تجارت، در مراسم قرعه کشی هفته سوم جشنواره «ماه نو» که در روز شنبه مورخ 8/03/98 در ساعت 14:00 برگزار و به صورت زنده از طریق صفحه مجازی باشگاه مشتریان تجارت در صفحه اینستاگرام باشگاه نیز پخش شد، اسامی برندگان به قید قرعه با استفاده از گوی مشخص گردید.
 
 در قرعه کشی این هفته، 2 برنده خوش شانس محصولات صنایع دستی مسی نفیس با برند معتبر مشخص شدند. این جشنواره با حضور نمایندگان محترم اداره برنامه ریزی و توسعه بازار، جناب آقایان قهرمانی، یاهو و سرکار خانم کیائیان و همچنین کارشناسان انفورماتیک و روابط عمومی باشگاه مشتریان تجارت حضور داشتند.
 
شایان ذکر است که جشنواره «ماه نو» از ابتدا تا انتهای ماه مبارک رمضان ویژه مشتریان همراه بانک تجارت بوده و با استفاده از خدمات همراه بانک می توانید امتیاز دریافت کرده و شانس خود را برای برنده شدن محک بزنید.
 
اعضای محترم باشگاه می توانند در روزهای پایانی جشنواره علاوه بر شرکت در قرعه کشی این هفته در قرعه کشی پایانی با یک دستگاه لپ تاپ شرکت نمایند.
شایان ذکر است هفته جاری (در بازه زمانی 11 الی 17 خرداد ماه) هفته پایانی جشنواره بوده و برندگان هفته آخر و همچنین برنده نهایی جشنواره در قرعه کشی که در روز دوشنبه مورخ 20  خرداد انجام خواهد شد مشخص می گردند.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه راهنمای جشنواره به  نشانی:
https://www.tejaratclub.ir/Help/MaheNo
 
و برای آگاهی از اسامی برندگان این جشنواره به آدرس ذیل مراجعه نمایید:
https://www.tejaratclub.ir/Help/Lottery/maheno_winners
فهرست اخبار

باشگاه مشتریان تجارت، باشگاهی به وسعت خانواده بزرگ تجارت