قرعه کشی و اعلام برنده های هفته دوم جشنواره «ماه نو» ویژه مشتریان همراه بانک تجارت

مراسم قرعه کشی و اعلام برنده های هفته دوم جشنواره ماه نو ویژه مشتریان همراه بانک تجارت در ایام ماه مبارک رمضان با حضور کارشناسان محترم اداره برنامه ریزی و توسعه بازار بانک تجارت در محل باشگاه مشتریان تجارت برگزار شد.

1398/03/04


به گزارش روابط عمومی باشگاه مشتریان تجارت، در مراسم قرعه کشی هفته دوم جشنواره «ماه نو» که در روز شنبه مورخ 98/03/04 برگزار و به صورت زنده از طریق صفحه مجازی باشگاه مشتریان تجارت در صفحه اینستاگرام باشگاه نیز پخش شد، اسامی برنده ها به قید قرعه با استفاده از گوی و گردونه مشخص گردید.
 شایان ذکر است که در قرعه کشی این هفته، 2 برنده خوش شانس محصولات چرمی مشخص شدند.
جشنواره «ماه نو» از ابتدا تا انتهای ماه مبارک رمضان ویژه مشتریان همراه بانک تجارت بوده و با هر تراکنش از طریق همراه بانک می توانید امتیاز دریافت کرده و شانس خود را برای برنده شدن محک بزنید.
اعضای محترم باشگاه می توانند در روزهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته امتیاز دریافتی خود در آن هفته را به شانس قرعه کشی تبدیل نمایند و در صورت عدم اقدام تنها تا 1 هفته امتیازات به هفته بعد منتقل می شود و در غیر اینصورت امتیازات سوخت می گردد.
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه راهنمای جشنواره به آدرس https://www.tejaratclub.ir/Help/MaheNo و برای آگاهی از اسامی برنده ها به آدرس ذیل مراجعه نمایید:
https://www.tejaratclub.ir/Help/Lottery/maheno_winners

فهرست اخبار

باشگاه مشتریان تجارت، باشگاهی به وسعت خانواده بزرگ تجارت