قرعه ی خودروی 206 به نام آقای منصور شبانی افتاد.

 به گزارش روابط عمومی باشگاه مشتریان تجارت، قرعه کشی "جشنواره جایزه بزرگ" باشگاه مشتریان تجارت برگزار و جناب آقای منصور شبانی از شعبه مرکزی زنجان (کد 17000)  برنده جایزه ی ویژه این جشنواره شد.

1398/12/24
به گزارش روابط عمومی باشگاه مشتریان تجارت، قرعه کشی "جشنواره جایزه بزرگ" باشگاه برگزار و جناب آقای منصور شبانی از شعبه مرکزی زنجان (کد 17000) برنده جایزه ویژه این جشنواره شد. این قرعه کشی که با روش گوی و گردونه با حضور تعدادی از مدیران ستادی بانک انجام گردید، علاوه بر اختصاص این جایزه، به 50 نفر دیگر نیز به قید قرعه 50 جایزه نفیس غیر نقدی اهدا خواهد شد.
این جشنواره  که از ابتدای سال 1398 الی 20 دی 98 ادامه داشت امتیازهای کسب شده اعضای محترم باشگاه تبدیل به نشان تجارت و شانس برای شرکت در قرعه کشی گردید.
 اعضای محترم باشگاه در سال بعد نیز با کسب امتیاز می توانند در جشنواره های متنوع این باشگاه شرکت و جزو برندگان ویژه باشگاه مشتریان تجارت باشند.

در همین راستا و با توجه به شرایط کنونی درخصوص مراقبت ها و رعایت نکات بهداشتی پیشنهاد می‌گردد
از خدمات غیرحضوری بانک تجارت استفاده شده تا علاوه بر بهره مندی از این خدمات و کسب امتیاز دو برابری، در جشنواره "خدمات غیرحضوری"شرکت و امتیازات خود را در این جشنواره به نشان تجارت و شانس قرعه کشی مبدل نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای جشنواره غیر حضوری مراجعه کنید.

باشگاه مشتریان بانک تجارت همواره در تلاش است تا با برگزاری جشنواره های متنوع و جذاب و ارائه کدهای تخفیف بی نظیر در شبکه تخفیف چابن برای شما همراهان گرامی بتواند رضایت شما عزیزان را جلب نماید. در این روزهای پایان سال باشگاه برای شما اعضای محترم  و همچنین تمامی ملت شریف ایران آرزوی سلامتی و شادکامی می نماید.
برای مشاهده اسامی برندگان دیگر این جشنواره، اینجا کلیک کنید.#    #
فهرست اخبار

باشگاه مشتریان تجارت، باشگاهی به وسعت خانواده بزرگ تجارت