هدیه درخت آرزوهای باشگاه به نماینده بنیاد کودک تحویل گردید.

در روز  چهارشنبه مورخ 09 مهر 99 پس از کسب حدنصاب امتیاز یک دستگاه تبلت تهیه و برای ارسال به مددجوی تحت پوشش بنیاد کودک تحویل نماینده خیریه گردید.

1399/07/09
به گزارش روابط عمومی باشگاه مشتریان بانک تجارت، در روز چهارشنبه مورخ 09 مهر 99 پس از کسب حدنصاب امتیاز یک دستگاه تبلت تهیه و برای ارسال به مددجوی تحت پوشش بنیاد کودک تحویل نماینده خیریه گردید.

باشگاه مشتریان بانک تجارت در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و با هدف کمک به کودکان نیازمند با همکاری موسسه خیریه بنیاد کودک تصمیم به راه اندازی طرح درخت آرزوها در وب سایت باشگاه گرفت.
در این طرح  باشگاه و  اعضای باشگاه به آرزوی یک کودک برای داشتن یک تبلت مناسب، جامه عمل پوشاندند. به این صورت که نیمی از هزینه تهیه تبلت با صرف امتیاز اعضای محترم شرکت کننده در طرح و نیم دیگر توسط باشگاه تقبل گردید.
 باشگاه می کوشد تا با این طرح بتواند در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود  زمینه ای را برای مشارکت اعضاء در طرح های خیرخواهانه فراهم آورد.
در پایان طی مراسمی یک دستگاه تبلت با برند سامسونگ تحویل نماینده بنیاد خیریه کودک برای تحویل به کودک تحت پوشش گردید.
این طرح همچنان ادامه دارد و اعضای محترم می توانند با صرف امتیاز دلخواه در این طرح خیر شرکت نمایند.
برای کسب اطلاع بیشتر از آخرین برنامه ها و جشنواره های پرهیجان باشگاه به وب سایت و همچنین پیج اینستاگرام باشگاه به نشانی   Tejarat_club مراجعه نمایید.

فهرست اخبار

باشگاه مشتریان تجارت، باشگاهی به وسعت خانواده بزرگ تجارت