جشنواره طلایی بانک تجارت در جزیره قشم

مراسم قرعه‌کشی جشنواره پایانه‌های فروشگاهی در مجتمع سیتی‌سنتر جزیره قشم در ادامه جشنواره طلایی پایانه‌های فروشگاهی بانک تجارت برگزار و جوایز برندگان اهدا شد. 1396/03/07
به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، عصر پنجشنبه چهارم خردادماه به 100 نفر از خریدارانی که از کارتخوان‌های بانک تجارت در مجتمع «سیتی سنتر» جزیره قشم خرید کرده بودند کارت هدیه یک میلیون ریالی اهدا شد و همچنین به 14 فروشگاه این مجتمع که از دستگاه‌های POS   شرکت ایران کیش بانک تجارت استفاده کرده و امتیاز ورود به جشنواره را کسب کرده بودند به قید قرعه کارت هدیه پنج میلیون ریالی اهدا شد.
جشنواره طلایی بانک تجارت در جزیره قشم تا پایان دیماه سال 96 ادامه داشته و  همچنین در مجتمع‌های تجاری پاساژ رضا، قائم تجریش و میلاد نور در تهران و مراکز خرید سیتی سنتر در اصفهان، ستاره باران در تبریز، آفتاب شیراز و پروما مشهد، نیز به طور متوالی برگزار خواهد شد.
با عضویت در باشگاه مشتریان و ثبت نام در این جشنواره می توانید در هر مقطع زمانی و در هرساعت از شبانه روز از تعداد امتیازات خود جهت شرکت در قرعه کشی ماهانه و قرعه کشی پایان دوره در قسمت جشنواره های من مطلع شوید .

فهرست اخبار