اعلام برندگان 100 جایزه یک میلیون تومانی باشگاه مشتریان تجارت

با برگزاری اولین مرحله قرعه کشی جوایز جشنواره بزرگ باشگاه مشتریان بانک تجارت برندگان این دوره از جشنواره مشخص شدند. 1396/11/04
 
با برگزاری اولین مرحله قرعه کشی جوایز جشنواره بزرگ باشگاه مشتریان بانک تجارت برندگان این دوره از جشنواره مشخص شدند.
 به گزارش روابط عمومی باشگاه مشتریان بانک تجارت در این قرعه کشی که روز سه شنبه سوم بهمن ماه همزمان با سالروز میلاد حضرت زینب کبری (س) با استفاده از گوی و گردونه و به صورت رایانه ای برگزار شد ، برندگان نخستین مرحله از این جشنواره که با شعار "یک حرکت حساب شده" در حال برگزاری است مشخص شدند و یکصد جایزه 10میلیون ریالی به 100 نفر از اعضای این باشگاه که نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام کرده بودند، تعلق گرفت.
 
در این مراسم جناب آقای کی لانی معاون مدیر عامل بانک تجارت در امور استانها با اشاره به استقبال گسترده مشتریان بانک از جشنواره باشگاه مشتریان گفت: این جشنواره ها با هدف افزایش تعداد اعضا و ضریب نفوذ برنامه های باشگاه مشتریان بانک تجارت برگزار می شود. امروز باشگاه مشتریان به یکی از کانال های مهم بنگاه های اقتصادی برای ارتباط مستمر و دوسویه با مخاطبان تبدیل شده است . وی افزود : به ویژه در صنعت بانکداری که خدمات بانکداری الکترونیک باعث می شود تا مشتریان کمتر به شعب مراجعه کرده و تراکنش های بانکی خود را از طریق خدمات الکترونیک به انجام رسانند نقش باشگاه مشتریان بسیار مهم تر است و این باشگاه می تواند با ارائه بسته های تشویقی جذاب در قالب جشنواره ها و خدمات ویژه ، وفاداری مشتریان به برند بانک را افزایش دهد.
 
جناب آقای پیری مدیر عامل باشگاه مشتریان بانک تجارت نیز ضمن ارائه گزارش از روند عضو گیری این باشگاه و تعداد و میزان امتیاز کسب شده توسط این اعضاء افزود: در باشگاه مشتریان بانک تجارت جشنواره های گوناگون برای گروه های مختلف مشتریان برگزار می شود که جوایز نفیسی برای تشویق و وفاداری اعضا پیش بینی شده است. وی همچنین گفت : باشگاه مشتریان بانک تجارت می کوشد با هماهنگی سایر واحدهای بانک در ابداع روش های نوین ارائه خدمات به مشتریان نقش موثرتری بر عهده گیرد.
 
گفتنی است برای مشاهده اسامی برندگان، پس از وارد شدن به پنل دسترسی خود به فیلد جشنواره ها رفته و به قسمت جشنواره های من-جشنواره بزرگ مراجعه نمایید.
####
 
فهرست اخبار