قوانین و مقررات عضویت در باشگاه مشتریان تجارت:

عضویت و استفاده کاربران از سامانه های نرم افزاری تحت وب باشگاه مشتریان تجارت به‌ معنی توافق کامل اعضا با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد:
1) سامانه های نرم افزاری تحت وب باشگاه مشتریان تجارت و اعضای اين باشگاه، مقید به رعایت قوانین تجارت الکترونیکی و جرايم رايانه اي و ساير قوانين مربوطه می‌باشند.
2) باشگاه مشتريان تجارت اين اختيار را دارد تا هر زمان تغييرات مورد نظر خود را در ضوابط و مقررات باشگاه اعمال نمايد و شایان ذکر است به محض درج اين ضوابط در وب سايت باشگاه، قابل اجرا می باشد. بر اين اساس تنها مرجع اطلاع رساني رسمي تغييرات مذکور، وب سايت باشگاه مشتريان تجارت بوده؛ که تمامي اعضاء را ملزم به مطالعه و پيگيري اخبار و اطلاعيه هاي صادره می نماید.
3) ثبت نام در این سایت برای کلیه اتباع ایرانی مجاز بوده ولیکن تنها مشتریان حقیقی انفرادی که دارنده حساب در بانک تجارت هستند، امکان‌ دریافت امتیاز در باشگاه به موجب انجام تراکنش های بانکی (طبق تعرفه در راهنمای سایت) خواهند بود. درصورت ثبت‌نام اشخاص حقوقی و حقیقی مشترک، و سایر افراد که دارای حساب در بانک تجارت نیستند باید ذکر شود که مشمول هیچ‌یک از روش های دریافت امتیاز بواسطه فعالیت های بانکی خود در باشگاه و شرکت در طرح‌ها و جشنواره ها، مزايا، جوايز و خدمات باشگاه نخواهند شد. (مگر در موارد خاص با توجه به تعریف کمپین مورد نظر که دسترسی آن برای عموم آزاد باشد.)
4) باشگاه مشتريان تجارت اين اختيار را دارد تا درخواست متقاضياني كه جهت عضويت در سایت رسمي باشگاه مشتريان تجارت ثبت نام می نمایند را بررسي و در خصوص پذيرش و يا رد آنها تصميم گيري نمايد. براين اساس پذيرفته شدن افراد در باشگاه مشتريان، محدودكننده اختيارات باشگاه در رعايت ضوابط و مقررات نبوده و هرگاه هر يك از اعضاء از مقررات باشگاه عدول نمايد، باشگاه مشتريان تجارت اين اختيار را دارد تا بدون اعلام قبلي با حذف تعهدات و امتيازات اعطائي، درخصوص عضويت ايشان تصميم گيري نمايد. در اين صورت افراد ياد شده به طور قطع حق هرگونه ادعا و اعتراضي را نسبت به تصميمات باشگاه از خود سلب مي‌نمايد.
5) در باشگاه مشتريان تجارت اعضاء به دو دسته فعال و غيرفعال تقسيم مي شوند. اعضای فعال به آن دسته از اعضا گفته مي شود كه در هر دوره زماني سه ماهه (به صورت فصلی )حداقل 6 مرتبه با ورود نام كاربري و رمز عبور خود (Login) وارد سايت باشگاه مشتريان شوند.
6) با توجه به سیاست گذاری باشگاه، در پایان هرفصل تنها 10 درصد از امتیازات مشتریان غیرفعال به فصل بعد منتقل شده و در پایان سال هیچ امتیازی از این دست از مشتریان به سال آتی منتقل نمی گردد. بدیهی است در مورد مشتریان فعال، در پایان سال حداکثر 30 درصد از امتیازات به سال بعد منتقل می شود.
7) قبل از شروع جشنواره و قرعه‌کشی‌ها کاربران گرامی می‌بایست قوانین، مقررات و توضیحات مندرج در بخش “راهنمای جشنواره‌“را مطالعه نمایند، لازم به ذکر است درصورت بی‌توجهی به قوانین، مقررات و توضیحات فوق، باشگاه مشتریان مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.
8) پس از اعلام نتایج و قرار گرفتن اسامی برندگان بر روی سایت، در صورت نیاز با توجه به جنس جشنواره برندگان تنها در بازه زمانی مقرر اعلام شده از سوي بانك یا باشگاه مهلت دارند که مدارک خواسته شده را برای ما ارسال نمایند. بدیهی است پس از اتمام زمان مقرر باشگاه مشتريان تجارت هیچ مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان ندارد.
9) تبلیغات و یا اعلام برنده شدن در قرعه‌کشی، غیر از کانال های رسمی باشگاه مشتریان تجارت مورد تایید نبوده و تجارت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
10) ایجاد هر نوع امتیاز غیر‌واقعی و صوری از طرف مشتریان، بررسی شده و امتیازات اکتسابی کسر خواهد شد.
قوانین استفاده از اطلاعات:

باشگاه مشتریان تجارت در موارد زير مجاز به استفاده از اطلاعات شخصي جمع آوري شده مي باشد:
1) درصورتي كه مشخصات يا رمز ثبت شده براي استفاده از خدمات باشگاه مشتریان تجارت را فراموش كرده باشيد باشگاه مشتریان تجارت براي مشخص نمودن هويت شما و انجام همكاري هاي لازم ميتواند از اطلاعات ثبت شده استفاده نمايد.
2) براي فراهم نمودن خدمات مورد تقاضاي کاربران
3) به منظور فراهم آوردن اطلاعات بيشتر در مورد ساير وب سايت ها و خدماتي كه ازنظر باشگاه مشتریان تجارت براي کاربران حائز اهميت است.
4) براي بازاريابي هاي آينده، اهداف همگاني و مشترك ازجمله بازاريابي مستقيم و نيز تحقيقات و مطالعات بازار
5) اطمينان از مرتبط بودن اطلاعات با علايق شما و ساير مصارف مجاز از جانب کاربران

قوانین و مقررات عضویت و امتیاز گیری را مطالعه کردم.

باشگاه مشتریان تجارت، باشگاهی به وسعت خانواده بزرگ تجارت